SWE D2
Jonkopings Sodra IF [8]
GIF Sundsvall [2] 3
HT
1
0
Hết 1 1
3-7
  DEN D1
Helsingor [1] 2
Esbjerg FB [7] 2
HT
1
0
Hết 3 0
8-5
  ISR W1
Nữ Hapoel Beer Sheva [8] 1
Nữ AS Tel Aviv University [3]
HT
1
2
Hết 2 3
0-0
  NOR D4
Vindbjart
Donn 2
HT
2
1
Hết 7 2
10-2
  NOR D4
Start Kristiansand B 1
IL Express 2
HT
0
0
Hết 1 1
7-3
  GER LS
ESC Rellinghausen 2 3
FC Kleve 1 3
HT
1
1
Hết 1 2
1-12
  NOR U19
Ham-Kam U19
Baerum(U19)
HT
0
3
Hết 0 4
3-5
  GER OBW
Hurth 1
FC Pesch 1956 1 4
HT
1
1
Hết 2 2
7-2
  GER LS
DJK SF Katernberg 2
SSV Germania Wuppertal 6
HT
2
1
Hết 3 3
7-3
90min[3-3],120min[4-3],DJK SF KaternbergThắng
  Jordan L W
Al Qadisiyah (W) 2
Al Ahli Amman (W) 1
HT
0
3
Hết 0 7
3-7
  ENG CWCUP
Nữ Durham Wildcats [1] 3
Nữ Manchester United [4] 1
HT
0
1
Hết 2 2
5-2
90min[2-2],Phạt đền[3-5],Nữ Manchester UnitedT
  BRA CV
SE do Gama 2
Aquidauanense 1
HT
0
0
Hết 0 1
13-2
  BNY
Ceara (Youth) 2
Uniao MT (Youth) 1
HT
1
0
Hết 6 1
4-2
  Brazil L
Ceres/RJ 1 3
Tigres Brasil 1 3
HT
0
2
Hết 2 3
10-2
  Brazil L
Barra Mansa FC 1 5
Barra da Tijuca 2
HT
0
1
Hết 0 3
1-9
  Brazil L
Casimiro de Abreu EC 1 1
CEAC/Araruama 3
HT
0
1
Hết 0 2
2-15
  Brazil L
Buzios 4
Paduano RJ 1
HT
1
1
Hết 1 1
3-1
  ARG RESL
El Porvenir Reserves 3
Deportivo Laferrere Reserves 1 3
HT
2
1
Hết 3 2
4-4
  Brazil CUP
SC 12 Horas/RS 3
GE Bage 1
HT
0
2
Hết 0 3
2-12
  Brazil CUP
Riopardense RS 1
Rio Grande 1
HT
0
0
Hết 2 0
5-8
  ARG RESL
CA Atlas Reserves 1
Argentino Merlo Reserves 1
HT
2
1
Hết 3 1
5-1
  GER LS
SC Greven 09 3
SpVgg Vreden 1921 1
HT
1
4
Hết 1 8
3-5
  BRA CPY
Sao Caetano (Youth) 1
XV de Jau (Trẻ) 4
HT
1
1
Hết 1 1
6-3
  BRA CPY
Penapolense(Trẻ) 4
Ponte Preta (Youth) 3
HT
0
0
Hết 0 0
3-6
  BRA CPY
Tanabi SP (Trẻ) 1
Oeste U20 3
HT
0
1
Hết 1 2
9-3
  BRA CPY
Osasco Audax Youth
Itapirense U20 1
HT
0
0
Hết 2 0
8-2
  BRA CPY
Fernando Boris U20 1
Juventus-AC (Youth) 1 3
HT
2
0
Hết 2 0
3-5
  BRA CPY
AA Flamengo Guarulhos U20 1
XV de Piracicaba (Trẻ) 3
HT
0
1
Hết 1 2
4-6
  BRA CPY
Independente FC Limeira Youth 4
Marilia (Youth) 1
HT
2
1
Hết 2 3
5-7
  NOR U19
U19 Skeid Oslo 1
Kjelsas U19 1 1
HT
0
0
Hết 3 0
10-2
  NOR U19
U19 Oppsal 1
Moss U19 1
HT
1
1
Hết 2 2
3-3
  Bra CUU20
Fluminense RJ (Trẻ) 4
Portuguesa RJ U20 3
HT
1
1
Hết 2 2
2-4
  Bra SD
FF Sports Vicosense U23 1 3
Zumbi EC U23 2
HT
1
0
Hết 2 1
3-6
  BRA CPY
Sao Bernardo (Youth)
Desportiva Ferroviaria U20 1
HT
1
0
Hết 1 0
4-3
  ENG CWCUP
Nữ Sheffield United [5] 1
Nữ Sunderland [7]
HT
0
0
Hết 1 1
5-3
90min[1-1],Phạt đền[2-4],Nữ SunderlandT
  URU D2
Alto Peru
Sportivo Huracan 1 2
HT
0
1
Hết 1 1
13-4
  UEFA WUC
Nữ Arsenal [1] 1
Nữ Hoffenheim [5] 1
HT
2
0
Hết 4 0
8-2
  UEFA WUC
Nữ Lyonnais [1]
Nữ Benfica
HT
2
0
Hết 5 0
13-1
  BRA CV
Interporto FC 3
Rio Branco VN 2
HT
0
1
Hết 0 1
7-4
  ARG Rl
CEC Mendoza 2
Boca Juniors Bermejo 2
HT
1
0
Hết 3 0
2-3
  Bolivia N B
Rosario
EM Huanuni 1
HT
2
2
Hết 2 6
4-4
  ARG Rl
Argentino Mendoza 1 2
Gutierrez 1 3
HT
1
1
Hết 2 1
8-4
  WCPSA
Bolivia [82] 2
Paraguay [33] 2
HT
1
0
Hết 4 0
6-7
  BRA WD1
Mario Mendez FC (W) 1
CD Universitario (w) 2
HT
0
2
Hết 0 4
0-8
  VEN D1
LALA FC [7] 1
Mineros de Guayana [6]
HT
0
0
Hết 0 3
0-0
  WCPSA
Colombia [15]
Ecuador [55] 2
HT
0
0
Hết 0 0
12-1
  VEN D1
Caracas FC [1] 3
Atletico Venezuela [4] 2
HT
0
2
Hết 0 3
4-3
  MEX D3
U.A. Zacatecas 2
Mazorqueros FC 1
HT
0
2
Hết 2 4
6-1
  BRA D1
Sao Paulo [13] 3
Ceara [14] 3
HT
0
1
Hết 1 1
10-10
  BRA D1
Cuiaba [10] 4
Sport Club Recife (PE) [18]
HT
0
0
Hết 1 0
2-5
  MEX D2
Leones Univ Guadalajara [10] 3
Celaya FC [8] 2
HT
1
1
Hết 1 2
9-1
  Bra SD
Goiania 3
Anapolina GO 2
HT
1
1
Hết 1 1
1-4
  BRA CNF
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) 3
Sousa PB [1] 4
HT
0
2
Hết 1 2
3-5
  Bolivia N B
Deportivo Kivon 2
CD Torre Fuerte 3
HT
0
0
Hết 0 0
5-9
  WCPSA
Argentina [6]
Peru [22] 2
HT
1
0
Hết 1 0
2-1
  Bra SD
Aparecida GO 3
Morrinhos FC 2
HT
0
2
Hết 0 3
3-5
  WCPSA
Chilê [20] 2
Venezuela [40] 2
HT
2
0
Hết 3 0
9-4
  BRA WD1
Atletico Chiriqui (w) 1
CA Independiente de la Chorrera (W) 1 2
HT
2
0
Hết 2 1
2-2
  BRA WD1
SD Panama Oeste (w) 3
Veraguas CD (W) 2
HT
2
1
Hết 2 2
5-0
  BRA WD1
Costa Del Este FC (W) 1 3
SD Atletico Nacional (w)
HT
1
3
Hết 1 7
0-9
  WCPSA
Brazil [2] 1
Uruguay [13] 3
HT
2
0
Hết 4 1
3-2
  ARG Rl
Atletico Rafaela Reserves 1 4
CA Brown San Vicente 1
HT
1
2
Hết 1 2
7-2
  MEX D1
Queretaro FC [16] 1 2
Club Tijuana [18] 4
HT
0
1
Hết 1 1
6-3
  NIC CUP
Real Madriz FC 2
Jalapa 1
HT
0
0
Hết 1 1
9-4
90min[1-1],120min[1-1],Phạt đền[4-3],Real Madriz FCThắng
  Can PL
Cavalry FC [3] 1 3
York 9 FC [5] 3
HT
1
1
Hết 2 1
4-2
  CRC D1
Deportivo Saprissa [6] 2
Guadalupe FC [9] 3
HT
0
0
Hết 4 0
4-7
  JPN JFL
FC Kariya [17]
Kochi United [13]
HT
1
1
Hết 2 1
3-3
  MON NLW
UBC FC (W)
Khukh Chononuud (W)
HT
1
0
Hết 1 0
4-0
  FFSA SLR
Adelaide Comets Reserve 2
Adelaide Raiders SC Reserve 1
HT
0
0
Hết 1 1
8-8
90min[1-1],120min[1-3],Adelaide Raiders SC ReserveT
  UKR U21
U21 FC Shakhtar Donetsk [1]
U21 Zorya [7]
HT
0
3
Hết 0 6
0-0
  ISR CL
Hapoel Sandala Gilboa 1
Hapoel Ihud Bnei Gat 4
HT
4
0
Hết 4 3
2-5
  KAZ D2
Okzhetpes Kokshetau Reserves 2
Shakhter Karagandy Reserves 2
HT
0
3
Hết 1 3
4-5
  UKR D1 W
Nika Mykolaiv (w) 3
Bagira Kropyvnytskyi (W) 1 3
HT
0
0
Hết 0 1
5-2
  IDN ISL
PSIS Semarang [2] 2
Persik Kediri [16] 2
HT
3
0
Hết 3 0
1-8
  IDN D1
Persiba Balikpapan 1 4
Sulut United 2
HT
0
0
Hết 1 1
1-3
  IDN D1
PSPS Pekanbaru
Sriwijaya FC Palembang 2
HT
0
1
Hết 0 3
2-7
  FFSA WPL
Nữ West Adelaide SC 1
Nữ Adelaide City
HT
2
0
Hết 4 0
6-3
  ISR CL
Maccabi Nujeidat Ahmed 2
MS Tirat HaCarmel 1
HT
1
0
Hết 1 0
2-5
  ISR D3
Maccabi Tzur Shalom [8] 3
Hapoel Al Gharbiyee [18]
HT
1
0
Hết 1 1
5-3
  RUS YthC
FK Ural Youth [9] 1 2
Rubin Kazan(Trẻ) [6] 3
HT
1
1
Hết 3 4
2-11
  RUS YthC
PFC Sochi Youth [5] 2 4
FC Terek Groznyi Youth [7] 1 2
HT
2
0
Hết 2 1
6-3
  RUS YthC
Konopliev Youth [7] 2
CSKA Moscow(Trẻ) [1] 1
HT
0
0
Hết 0 1
4-14
  UKR U21
Dnipro-1 U21 [10]
Kolos Kovalivka U21 [9]
HT
0
1
Hết 2 1
0-0
  ISR W1
Nữ Bnot Netanya [9] 1
Nữ Maccabi Hadera [4]
HT
1
0
Hết 1 4
1-3
  ISR CL
Hapoel Ironi Gedera 3
SC Ramla 4
HT
0
1
Hết 1 1
6-5
  KAZ D2
Akzhayik Uralsk Reserves
Kyran Reserves 3
HT
1
1
Hết 5 2
10-5
  ISR D3
Hapoel Bikat Hayarden [15] 1
Bnei Eilat [17]
HT
2
1
Hết 2 1
4-8
  ISR D3
Hapoel Azor [10] 3
FC Dimona [3] 1 3
HT
1
0
Hết 1 2
3-6
  ISR CL
Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Bnei Tayibe 2
HT
1
0
Hết 2 1
2-4
  ISR CL
SC Shicun Hamizrah 3
MS Hapoel Yeroham 2
HT
0
0
Hết 1 1
2-8
  AUS BPLR
Albany Creek Reserve 2
Toowong Reserves 2
HT
2
0
Hết 3 0
12-2
  ISR CL
Hapoel Qalansawe 3
Beitar Ramat Gan 2
HT
1
0
Hết 2 0
4-3
  Kyr TL
FC Kaganat 1 4
Neftchi Kochkor 1 5
HT
1
2
Hết 5 2
8-7
  KAZ D2
Jas Qyran 3
Zhetysu Taldykorgan Reserves 3
HT
0
0
Hết 0 1
3-4
  Por U23
Rio Ave U23 [23] 1
Vitoria Guimaraes U23 [23] 2
HT
0
1
Hết 1 1
5-1
  ISR D3
Hapoel Ashkelon [14] 1
MS Ironi Kuseife [8] 3
HT
0
2
Hết 3 2
4-5
  RUS YthC
FK Rostov Youth [1] 4
FK Krasnodar Youth [6] 3
HT
0
0
Hết 1 0
4-7
  RUS YthC
Arsenal Tula Youth [8] 4
Chertanovo Moscow Youth [3] 3
HT
1
0
Hết 1 0
14-8
  RUS YthC
Ufa Youth [10] 1
Krylya Sovetov Samara Youth [2] 2
HT
0
0
Hết 0 1
8-5
  UKR U21
Lviv U21 [12]
U21 Dynamo Kyiv [2]
HT
1
1
Hết 3 3
0-0
  UKR U21
FC Mariupol U21 [11] 1
Metalist 1925 Kharkiv(U21) [5]
HT
0
0
Hết 0 1
0-0
  ISR CL
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 2
Hapoel Kiryat Ono 1
HT
0
0
Hết 0 2
0-7
  Ken D1
Bidco United [11]
Bandari [1]
HT
1
2
Hết 2 3
5-7
  KAZ D2
FK Taraz Reserves 4
Kaisar Kyzylorda Reserves 3
HT
2
1
Hết 3 1
4-6
  KAZ D2
Akademia Ontustyk Reserves 1 2
Ordabasy Reserves 5
HT
1
2
Hết 2 2
12-5
  KAZ D2
FK Kaspyi Aktau Reserves 1
FK Atyrau Reserves 3
HT
1
0
Hết 2 1
3-2
  KAZ D2
Turan Turkistan Reserves
Yassy Turkistan 4
HT
0
1
Hết 0 1
7-5
  UKR D3
MFA Munkach Mukachevo 3
Dinaz Vyshgorod 1 4
HT
0
2
Hết 1 3
7-4
  ISR D3
Maccabi Yavne [9] 1 4
Hapoel Bnei Lod [6] 1
HT
1
1
Hết 2 1
7-3
  ISR D3
Ironi Tiberias [1] 2
Moadon Sport Tira [2] 2 4
HT
0
0
Hết 0 0
7-4
  ISR D3
Hapoel Bnei Zalfa [14] 2
Hapoel Herzliya [15] 2
HT
0
0
Hết 1 2
5-5
  AZE D2
Zaqatala FK
Zira FK II
HT
0
0
Hết 2 0
0-0
  AZE D2
Qaradag Lokbatan 1
Keshla FK II
HT
0
0
Hết 0 2
0-0
  AZE D2
Standard Sumgayit II 1
FK Kapaz Ganca
HT
0
1
Hết 1 2
0-0
  AUS SASL
Adelaide Comets FC [1] 4
Sturt Lions [5] 1
HT
0
0
Hết 0 0
9-2
90min[0-0],120min[1-0],Adelaide Comets FCThắng
  ISR D3
Agudat Sport Nordia Jerusalem [18] 3
Hapoel Holon Yaniv [2] 1 1
HT
1
1
Hết 1 2
4-2
  ISR D3
Maccabi Herzliya [16]
Hapoel Kfar Shalem [1]
HT
0
0
Hết 0 0
0-0
  ISR D3
Maccabi Tamra [9] 1 2
Ironi Nesher [17]
HT
0
0
Hết 1 0
3-3
  ISR D3
Hapoel Bueine [6] 2
Hapoel Migdal HaEmek [11] 2
HT
1
0
Hết 2 0
1-3
  ISR D3
Tzeirey Kafr Kana [10] 1 2
Rubi Shapira [16] 4
HT
1
0
Hết 1 1
2-2
  RUS YthC
FK Nizhny Novgorod Youth [3]
Spartak Moscow Youth [4] 1
HT
1
1
Hết 1 3
4-10
  HUN WD1
Soroksar (w) [8] 2
Diosgyori VTK (w) [4] 3
HT
0
2
Hết 1 4
5-5
  BLR RL
Slavia Mozyr Reserve 1 2
Bate Borisov Reserves 1
HT
1
1
Hết 2 3
0-8
  ISR CL
Ironi Beit Dagan
Sporting Club Tel Aviv 1
HT
1
0
Hết 3 0
9-10
  Ken D1
Nzoia United [13] 1
Sofapaka FC 3
HT
0
0
Hết 0 0
3-9
  Kos L
KF Ulpiana [9]
De Rita Goni Lane [5] 2
HT
0
1
Hết 1 1
4-9
  BLR RL
Smorgon 2 1
FC Vitebsk Reserves 4
HT
1
0
Hết 1 2
1-10
  Kos L
KF Drenica Skenderaj [2] 3
KF Feronikeli [7] 2
HT
3
0
Hết 4 0
1-8
  IDN ISL
PSS Sleman [15] 3
Barito Putera [17] 3
HT
2
1
Hết 3 2
3-10
  IDN D1
BaBel United 3
AS Abadi 2
HT
1
1
Hết 1 1
3-4
  ISR D3
Maccabi Sha\arayim [11] 2
SC Maccabi Ashdod [12] 7
HT
0
1
Hết 0 1
5-3
  ISR D3
Shimshon Kafr Qasim [5] 2
Hapoel Marmorek Irony Rehovot [7]
HT
0
0
Hết 0 1
4-4
  ISR D3
Maccabi Kabilio Jaffa [4] 2
Shimshon Tel Aviv [13] 1 2
HT
0
0
Hết 1 0
7-3
  SER U19
FK Graficar Beograd U19 2
Vojvodina U19 1
HT
1
1
Hết 1 1
5-7
  CAF Cup
Biashara United FC 3
Al-Ahli Tripoli 4
HT
1
0
Hết 2 0
2-2
  MKD D1
Rabotnicki Skopje [4] 1 2
Olimpus Skopje Balashikha [9] 4
HT
0
0
Hết 0 1
3-5
  ARM D1
FC Noah [5] 2
Se Wan Boy [3] 1 3
HT
1
0
Hết 2 1
5-3
  UZB D1
OTMK Olmaliq [3] 1
Mashal Muborak [11] 5
HT
2
1
Hết 3 2
6-6
  ISR D3
Hapoel Iksal [13]
Hapoel Kafr Kanna [5]
HT
1
1
Hết 1 2
0-0
  ISR D3
Hapoel Bnei Pardes [3] 2
Hapoel Bnei Arrara Ara [7] 4
HT
0
0
Hết 0 3
1-2
  RUS YthC
Dinamo Moscow Youth [5] 3
Strogino Youth [8] 3
HT
0
0
Hết 1 0
7-2
  MOL D2
FC Sheriff B [3]
Sporting Trestieni [2]
HT
0
0
Hết 0 1
0-0
  MOL D2
Dacia-Buiucani [4]
CSF Sparta [1]
HT
2
0
Hết 5 0
0-0
  MOL D2
FCM Ungheni [7]
Victoria Bardar [5]
HT
2
1
Hết 2 2
0-0
  MOL D2
FC Sucleia [9]
FC Iskra-Stal Ribnita [8]
HT
1
0
Hết 1 0
0-0
  IRQ D1
Al Karkh [14] 1
Naft Alwasat [2] 1
HT
0
1
Hết 0 1
4-4
  ROM D3
Pandurii 2
Jiul Petrosani 3
HT
0
0
Hết 0 0
7-8
  ROM D3
Dinamo 1948 Bucuresti II 4
CSM Flacara Moreni 5
HT
2
3
Hết 4 6
6-2
  ROM D3
FC Ariesu Turda 1
FC Gloria Bistrita 1
HT
2
0
Hết 4 2
6-1
  ROM D3
Cluj II 2
CS Sportul Simleu Silvaniei 2
HT
1
0
Hết 2 0
2-6
  ROM D3
CSM Ramnicu Sarat 3
CSM Focsani 3
HT
0
2
Hết 1 2
4-8
  ROM D3
Arges Pitesti B 3
Unirea Bascov 4
HT
0
0
Hết 0 1
4-3
  ROM D3
Rapid Bucuresti 2
Steaua Bucuresti 2
HT
0
0
Hết 2 0
0-0
  ROM D3
Unirea Ungheni 3
Corvinul Hunedoara 5
HT
1
1
Hết 2 4
8-10
  URU U19
Penarol U19 2
Liverpool Montevideo U19 2
HT
2
1
Hết 3 1
1-4
  UPL
Express FC
Arua Hill SC 3
HT
0
0
Hết 0 2
8-2
  ROM D3
Gloria Popesti-Leordeni 1
Afumati
HT
1
3
Hết 1 6
3-0
  ROM D3
CS Universitatea Craiova B 1 4
ACS Flacara Horezu 1 3
HT
1
0
Hết 1 0
2-5
  URU U19
Bella Vista U19
Danubio U19 2
HT
0
2
Hết 0 3
0-0
  ENG PU23
U23 Burnley [11] 1
U23 Norwich City [7] 1
HT
2
1
Hết 4 3
5-6
  ENG U23 D1
U23 Sheffield Wed [17] 2
U23 Peterborough United [5] 1
HT
2
0
Hết 5 1
4-4
  ROM D3
Inainte Modelu 1 5
Recolta Gheorghe Doja 4
HT
0
2
Hết 1 2
9-2
  UPL
Onduparaka FC 2
defense forces 1
HT
0
1
Hết 1 1
3-5
  ROM D3
CS Soimii Lipova 3
ACS Progresul Pecica 1
HT
2
1
Hết 3 2
4-1
  ISR CL
Hapoel Tirat Karmel 3
Hapoel Daliyat Karmel 1
HT
2
1
Hết 5 3
3-3
  ARG RESL
Godoy Cruz Reserves 1
Central Cordoba SdE Reserves 1
HT
1
0
Hết 3 0
5-6
  URU U19
Nacional De Football U19
Santiago Wanderers U19
HT
0
0
Hết 1 0
2-6
  UPL
Mbarara City
Bright Stars
HT
2
0
Hết 3 1
0-0
  URU U19
Boston River U19
CA Juventud U19
HT
1
1
Hết 4 1
1-6
  BLR RL
FC Isloch Reserves
FC Slutsk Reserves 4
HT
2
2
Hết 3 2
5-10
  ROM D3
ACS Vedita Colonesti MS 2
CSM Slatina 1
HT
1
1
Hết 1 1
3-5
  ROM D3
ACS Sepsi II 2
AFC Hermannstadt 2 1
HT
0
1
Hết 3 1
11-3
  ROM D3
FC Academica Clinceni II 3
AFC Progresul Spartac Bucuresti 3
HT
0
0
Hết 0 1
0-7
  Ken D1
Posta Rangers [15]
Vihiga Bullets [10]
HT
2
0
Hết 4 0
11-6
  KSA YTH
Al-Faisaly Harmah Youth [17] 3
Al-Orubah Youths [18] 1
HT
3
1
Hết 6 1
3-2
  ISR U19
Hakoach Macabi Ramat Gan U19
Hapoel Petach Tikva U19 2
HT
0
1
Hết 2 2
1-7
  EGY D2
Olympic Al Qanal 2
Banha 1
HT
0
0
Hết 1 0
8-1
  EGY D2
Telecom Ai Cập 3
Al Nasr Cairo 2
HT
1
0
Hết 1 1
7-6
  EGY D2
El Dakhleya 1
El Entag Al Harby 1 4
HT
2
1
Hết 2 1
7-8
  EGY D2
Wadi Degla SC 1
Bur Fouad
HT
3
0
Hết 4 0
5-10
  EGY D2
Tersana SC 1
ZED FC 1
HT
0
0
Hết 0 1
4-10
  EGY D2
El Merrikh 1
Petrojet FC 2
HT
0
0
Hết 0 1
7-3
  EGY D2
Belbeis FC
FC Porto Suez 3
HT
0
0
Hết 0 2
5-3
  MPRE CC
Silver Strikers 1
Ekwendeni Hammers 1
HT
1
0
Hết 2 0
4-4
  Bos HD1
Zeljeznicar Banja Luka 3
FK Borac Kozarska 4
HT
2
0
Hết 6 0
8-2
  KSA D2
Al-Arabi [9] 1
Tuwaiq [12] 1 1
HT
0
0
Hết 1 0
3-1
  KSA YTH
Al-Taawon Youths [5] 3
Al Wehda Youth [16] 3
HT
0
0
Hết 0 1
4-4
  SER D1
Novi Pazar [16] 3
Spartak Subotica [13] 5
HT
0
0
Hết 0 1
3-0
  SVK D2
Sport Podbrezova [4] 2
MSK Zilina B [8] 3
HT
0
0
Hết 3 0
12-4
  UAE D1
Al Fujairah Club [13] 4
Al Bataeh [3] 3
HT
0
0
Hết 0 0
2-5
  UAE D1
Dabba Al-Fujairah [4] 2
Al-Rams [13] 2
HT
1
0
Hết 5 0
3-3
  UAE D1
Masafi [10] 2
Dubba Al Husun [5]
HT
1
0
Hết 1 1
3-8
  ISR D2
Ironi Ramat Hasharon [6] 1 2
Hapoel Akko [10]
HT
0
1
Hết 0 3
4-5
  ISR D2
Hapoel Afula [12] 1 3
Hirnyk Kryvyi Rih [9] 1
HT
0
0
Hết 0 2
5-8
  ISR D2
Kfar Kasem [2] 3
Hapoel Kfar Saba [1] 2
HT
1
2
Hết 2 2
6-7
  ISR D2
AS Ashdod [3] 3
Bnei Yehuda Tel Aviv [14] 6
HT
0
0
Hết 0 0
3-7
  PALL
Shabab Alsamu 1
Hilal AL Quds 2
HT
2
0
Hết 2 3
4-5
  KSA D2
Wajj [8] 1 4
Al-Rawdhah [5] 1
HT
1
0
Hết 2 0
2-4
  ITA YTHL
AC Milan Youth [17] 1
Napoli Youth [9] 2
HT
0
0
Hết 1 2
5-3
  ARG RESL
River Plate R 1 2
San Lorenzo Reserves
HT
0
2
Hết 1 3
3-3
  Zam SL
Green Buffaloes
Indeni FC 4
HT
2
0
Hết 5 0
6-2
  Pol D4
GKS Przodkowo 4
Elana Torun 2
HT
1
2
Hết 3 2
2-6
  ARG RESL
Colon Reserves 1
CA Talleres de Córdoba Reserves 1
HT
0
0
Hết 1 1
2-5
  BI PL
Kayanza Utd [15] 2
Royal Muramvya FC [10] 1
HT
0
0
Hết 0 0
9-5
  Tanzania PL
Transit Camp 2
JKT Tanzania 1
HT
2
3
Hết 3 3
2-7
  ROM D3
CS Dinamo Bucuresti 3
Metaloglobus Bucuresti II 4
HT
1
2
Hết 5 4
5-2
  BUL D2
Septemvri Sofia [6]
Minyor Pernik [3]
HT
1
0
Hết 3 0
0-0
  UAE D1
Al-Hamriyah [7] 2
Al Taawon [8] 2
HT
2
0
Hết 3 0
4-2
  UAE U19
Sharjah SCC U19 2
Al-Jazira UAE U19 1
HT
0
0
Hết 0 1
2-3
  UAE U19
Shabab Al Ahli Dubai U19 4
Al Wasl SC U19 3
HT
1
1
Hết 1 1
6-3
  ISR D2
Maccabi Ahi Nazareth [11] 2
Hapoel Petah Tikva [8] 1
HT
0
0
Hết 0 0
6-3
  SLO D2
NK Ptuj Drava [14]
MNK FC Ljubljana [12]
HT
0
0
Hết 0 0
0-0
  UZB D1
Nasaf Qarshi [4] 2
Metallurg Bekobod [10] 1 2
HT
1
0
Hết 1 0
10-1
  IDN D1
PSBS Biak 1
Kalteng Putra FC
HT
0
0
Hết 0 1
5-5
  GER U19
U19 Hansa Rostock [8] 2
Hertha BSC Berlin U19 [2] 2
HT
0
2
Hết 1 2
7-4
  UKR D1
FC Shakhtar Donetsk [2]
Zorya [4] 3
HT
3
0
Hết 6 1
4-3
  RUS FDH
MFK Tyumen Futsal
Ukhta Tyumen Futsal
HT
2
1
Hết 4 2
0-0
  RUS FDH
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
Norilsky Nickel Futsal
HT
1
1
Hết 2 3
0-0
  BI PL
Bujumbura City [12] 3
Aigle Noir [5] 1
HT
1
0
Hết 1 1
7-8
  ARG RESLW
River Plate Reserves (W) 1
UAI Urquiza Reserves (W) 3
HT
1
0
Hết 1 0
10-2
  UAE C
Al Ain [1] 1
Emirates Club [14] 2
HT
0
0
Hết 2 0
6-4
  UAE C
Ittihad Kalba [11] 2
Al Oruba(UAE) [12] 1
HT
1
0
Hết 4 0
9-1
  IRQ D1
Arbil [13]
Al Najaf [7]
HT
0
0
Hết 0 0
0-0
  CAF Cup
Diables Noirs
Orlando Pirates [6]
HT
0
0
Hết 0 0
0-0
  UKR D2
Kremin Kremenchuk [12]
Obolon Kiev [4]
HT
0
0
Hết 2 0
0-0
  ROM D2
Ripensia Timisoara [14] 4
Universitaea Cluj [4] 3
HT
0
1
Hết 0 3
2-4
  MEX U20
Mazatlan U20 [9] 1 4
Atlas U20 [4] 3
HT
3
1
Hết 3 1
6-3
  EU-WU17
U17 Nữ Ireland [2]
U17 Nữ Na Uy [1]
HT
0
1
Hết 1 2
0-0
  EU-WU17
U17 Nữ Bulgaria [4]
U17 Nữ Hungary [3]
HT
0
1
Hết 0 1
0-0
  SER D1
FK Vozdovac Beograd [7]
FK Napredak Krusevac [5] 4
HT
0
0
Hết 0 0
2-0
  CZE D2
Brno [1] 2
Vyskov [10] 3
HT
1
0
Hết 2 2
5-3
  CAF CL
AmaZulu [9]
Mazembe
HT
0
0
Hết 0 0
0-0
  SVK D1
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas [10] 1
Trencin [6] 2
HT
0
0
Hết 2 1
5-12
  LIT D1
Suduva [1] 1
FK Riteriai [6] 2
HT
0
0
Hết 1 1
13-5
  BUL D1
Pirin Blagoevgrad [14] 3
Botev Vratsa [8] 1 4
HT
1
1
Hết 3 1
11-1
  JOR D1
Al-Faisaly [4] 1
Al-Jalil [10] 1
HT
1
0
Hết 3 0
7-2
  BOS PL
FK Velez Mostar [7] 1 4
Zrinjski Mostar [1] 2
HT
0
0
Hết 0 1
2-3
  ARM D1
FC Pyunik [4] 3
Alashkert [9] 4
HT
1
0
Hết 1 1
2-6
  LIT D2
Lietava Jonava [1]
FK Panevezys-2 [5]
HT
1
0
Hết 1 1
0-0
  MAL D2
Tarxien Rainbows F.C. [5] 4
St. Andrews [9] 4
HT
1
2
Hết 2 2
11-3
  RUS FDH
Dynamo Samarra Futsal
MFK CPRF Futsal
HT
1
1
Hết 1 3
0-0
  CRO D2
Inter Zapresic [16] 1
NK Orijent Rijeka [4] 4
HT
0
0
Hết 1 0
7-7
  SER U19
U19 Sao Đỏ Belgrade 4
Partizan Belgrade U19 5
HT
0
1
Hết 0 2
10-6
  INT FRL
U23 Qatar 2
U23 Kuwait 3
HT
0
1
Hết 0 1
6-1
  FIN D3 A
Oulun LS [7] 2
OTP [5] 2
HT
0
2
Hết 2 4
3-3
  CHI D1
Huachipato [15] 2
CSD Antofagasta [9] 3
HT
0
1
Hết 0 1
13-0
  UKR D2
Nyva Ternopil [9] 4
Vpk Agro Magdalinovka [14] 3
HT
2
0
Hết 2 0
4-8
  MAR D2
Kawkab de Marrakech [15]
Maghrib Association Tetouan [13]
HT
0
0
Hết 0 1
0-0
  MAR D2
Olympique Dcheira [14]
Wydad Fes [7]
HT
1
0
Hết 3 2
0-0
  FIN D3 A
Ilves Tampere II [9] 1
HJS Akatemia [4] 1
HT
1
0
Hết 1 1
1-8
  POL D1
Puszcza Niepolomice [16] 1
Odra Opole [9] 2
HT
2
0
Hết 3 0
4-1
  POL D2
Znicz Pruszkow [15] 1 4
Olimpia Elblag [4] 3
HT
1
0
Hết 1 1
3-7
  CZE D2
Usti nad Labem [12] 5
FK Graffin Vlasim [5] 2
HT
0
0
Hết 2 1
7-5
  CZE CFL
Slavia Kromeriz [2] 2
Blansko [5] 1 4
HT
3
0
Hết 3 1
2-4
  CAF Cup
Tshakhuma TM [15]
AS Vita Club
HT
1
0
Hết 2 1
0-0
  CRO D1
Hrvatski Dragovoljac [10] 1 3
NK Lokomotiva Zagreb [6] 3
HT
1
2
Hết 2 2
4-11
  MNE D1
OFK Petrovac [5] 2
FK Podgorica [9] 5
HT
0
0
Hết 2 1
8-6
  SLO D2
Triglav Gorenjska [1] 2
NK Bilje [10] 3
HT
1
0
Hết 3 0
9-2
  PALL
Shbab Alkhaleel 2
Ahli Qalqilya
HT
1
0
Hết 2 0
5-4
  RUS YthC
Lokomotiv Moscow Youth [2] 4
Zenit St.Petersburg Youth [4] 7
HT
2
0
Hết 3 0
5-3
  CYP D2
Onisilos Sotiras [3] 2
Karmiotissa Pano Polemidion [8] 5
HT
0
2
Hết 1 3
2-3
  CYP D2
Ermis Aradippou [11] 5
Nea Salamis [4] 2
HT
1
1
Hết 3 2
4-9
  EST D2
Tartu JK Tammeka B [9] 4
Paide Linnameeskond B [3] 1
HT
2
0
Hết 2 2
8-6
  EST WD2
Nữ JK Tallinna Kalev [3] 1
Saku Sporting (w) [2]
HT
0
1
Hết 1 3
2-5
  NOR D4
Gjelleraasen IL
Lillestrom B 1
HT
0
0
Hết 0 1
5-3
  AUS L
SC Ostbahn XI 1
Favoritner AC 3
HT
1
0
Hết 2 0
3-2
  ARGW D1
Deportivo Espanol (W) 3
Social Atletico Television (w) 3
HT
0
0
Hết 1 1
4-1
  GER D2
Hannover 96 [13] 2
Schalke 04 [4] 2
HT
0
0
Hết 0 1
2-8
  GER D2
SC Paderborn 07 [3] 1
SSV Jahn Regensburg [2] 3
HT
0
1
Hết 1 1
7-2
  GER Reg
Fortuna Dusseldorf II [8]
Schalke 04(Trẻ) [13] 1
HT
2
0
Hết 5 1
3-9
  AUT D2
Lustenau Áo [1]
Kapfenberg Superfund [13] 5
HT
5
0
Hết 6 0
8-1
  AUT D2
St.Polten [11] 4
Grazer AK [4] 1 4
HT
3
0
Hết 6 1
4-7
  AUT D2
FAC Team Fur Wien [7] 2
SK Vorwarts Steyr [16]
HT
1
0
Hết 2 0
2-2
  AUT D2
FC Liefering [2] 2
FC Superfund Pasching [14] 1
HT
0
0
Hết 2 0
8-3
  CAF Cup
Binga 2
ASFA-Yennega 1 4
HT
0
1
Hết 0 1
0-7
  UAE C
Ajman Club [4]
Al-Sharjah [3] 3
HT
1
2
Hết 2 2
6-5
  IRQ D1
Naft Al Junoob [3]
Al Shorta [4]
HT
1
0
Hết 1 3
0-0
  AUS L
SAK Klagenfurt 2
St Jakob/Rosental 5
HT
0
0
Hết 0 1
6-2
  CZE DFL
FK Chomutov 5
Spolana Neratovice 6
HT
2
1
Hết 3 3
3-8
  AUS D3
SV Grodig [8] 2
SV Kuchl [4] 1
HT
0
1
Hết 0 3
2-4
  GER OBW
SV Seligenporten
TSV Vatanspor 1 3
HT
0
0
Hết 0 0
4-1