SPDRFEF
Sabadell [18] 2
Atletico Sanluqueno [6] 3
HT
0
0
Hết 1 0
14-4
  SPDRFEF
Calahorra [15]
Real Union de Irun [11] 2
HT
2
2
Hết 2 4
6-2
  GER D3
Berliner FC Viktoria 1889 [4] 3
VfL Osnabruck [7] 4
HT
1
2
Hết 1 2
4-6
  GER Reg
Wacker Burghausen [2]
Bayern Munich(Trẻ) [1] 1
HT
1
2
Hết 2 2
0-0
  GER Reg
LR Ahlen [14] 1
Koln(Trẻ) [7]
HT
2
3
Hết 2 6
8-4
  GER Reg
Carl Zeiss Jena [7] 1
Berliner FC Dynamo [2] 3
HT
1
0
Hết 2 0
6-4
  GER Reg
Viktoria Aschaffenburg [8]
SpVgg Bayreuth [3] 2
HT
0
1
Hết 0 1
6-6
  GER Reg
FSV Union Furstenwalde [18]
Hertha BSC Berlin Am [13] 2
HT
0
1
Hết 3 2
1-8
  GER Reg
SV Drochtersen/Assel [4]
Hamburger SV(Trẻ) [8]
HT
0
0
Hết 0 0
0-0
  SWE D1 SN
Ljungskile SK [6] 2
Qviding FIF [12] 1
HT
1
0
Hết 2 0
4-3
  DEN SASL
Viborg [10]
Silkeborg IF [5]
HT
0
0
Hết 1 1
3-9
  DEN D1
Fremad Amager [10] 6
Fredericia [4] 1 3
HT
0
0
Hết 0 1
2-10
  DEN D2
Skive IK [11] 4
FC Aarhus Fremad [7]
HT
0
1
Hết 2 1
2-3
  CAF Cup
Al-Ahly Merowe 3
Gor Mahia 2
HT
1
0
Hết 1 3
1-2
  TUR D1
Istanbul Buyuksehir Belediyesi [15] 2
Besiktas JK [3] 2
HT
1
0
Hết 3 2
2-6
  POR CN
Academica Coimbra [18] 3
FC Famalicao [18] 3
HT
0
3
Hết 0 4
6-8
  SPA FDH
Levante Futsal [15]
Futsal Peinsa F.S. Cartagena [3]
HT
1
0
Hết 2 2
0-0
  SW D1
Nữ IK Uppsala [4] 1
Nữ Brommapojkarna [3] 2
HT
1
0
Hết 3 1
4-3
  LIT D2
Banga Gargzdai B [6]
FK Kauno Zalgiris II [14] 1
HT
1
0
Hết 3 1
0-0
  CZE W1
Nữ Synot Slovacko [3] 2
Nữ Slavia Praha [1] 3
HT
0
0
Hết 1 2
4-2
  RUS FDH
MFK Torpedo Futsal
TTG-Ugra Yugorsk Futsal
HT
2
1
Hết 5 1
0-0
  AUS D3
Vocklamarkt [5]
SV Allerheiligen [11]
HT
1
1
Hết 2 1
0-0
  AUS L
SV Feldkirchen 1
ATUS Ferach
HT
0
0
Hết 0 1
2-10
  GER U19
U19 Karlsruher [18] 2
U19 Stuttgarter Kickers [17] 2
HT
0
0
Hết 0 0
2-3
  AUS D3
SC Weiz [6] 3
Deutschlandsberger SC [1] 3
HT
0
0
Hết 1 0
4-1
  DEN D4
Marienlyst 1 4
OKS 2
HT
2
0
Hết 3 2
3-4
  AUS D3
SV Hall [11] 2
Kufstein [8] 1
HT
1
0
Hết 3 2
7-6
  AUS D3
SK Treibach [14]
SK Sturm Graz(Trẻ) [2] 4
HT
0
3
Hết 2 3
7-4
  AUS D3
Salzburger AK 1914 [10]
USK Anif [5]
HT
0
3
Hết 0 3
0-0
  AUS D3
SV Wals-Grunau [9]
SV Seekirchen [6]
HT
0
0
Hết 0 2
0-0
  AUS D3
ASV Bruck [11] 4
SC Wiener Neustadt [14] 4
HT
3
0
Hết 5 1
7-5
  AUS L
SV Lebring 3
SK Furstenfeld 3
HT
0
0
Hết 1 0
2-4
  GER OBW
Feucht SC 6
Eintr. Bamberg 3
HT
0
0
Hết 0 0
6-1
  CRC U20
Municipal Perez Zeledon U20 1 4
Sporting San Jose U20 1
HT
3
0
Hết 4 0
2-0
  AUS L
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 2
SV Frohnleiten 1
HT
1
0
Hết 2 0
4-1
  Pol D4
Pogon Szczecin II 2
Blekitni Stargard Szczecinski 5
HT
1
0
Hết 1 2
2-2
  CRC U20
AD Grecia U20 1
AD San Carlos U20 2
HT
0
1
Hết 0 2
3-4
  BUL D1
Lokomotiv Plovdiv [12] 4
Arda [9] 4
HT
0
0
Hết 0 0
4-1
  GER WD1
Nữ Werder Bremen [12] 1
Nữ SG Essen-Schonebeck [7] 1
HT
0
0
Hết 1 0
2-8
  ARG D1
Godoy Cruz [9] 1
Central Cordoba SDE [26] 1
HT
0
0
Hết 0 0
6-1
  GER Reg
Wegberg-Beeck [20] 5
Monchengladbach AM. [5] 3
HT
1
0
Hết 1 0
3-8
  ROM D1
Gaz Metan Medias [14] 3
Dinamo Bucuresti [15] 1 3
HT
2
0
Hết 2 1
3-7
  JOR D1
Al Hussein Irbid [5]
Sahab SC [9] 1
HT
1
0
Hết 3 1
4-6
  JOR D1
Al-Baq’a [12] 2
AL Salt [3] 1
HT
0
1
Hết 0 1
2-9
  BEL U21
U21 Racing Genk [1]
U21 Standard Liege [4]
HT
4
0
Hết 6 1
4-7
  CZE W1
Nữ Slovan Liberec [6]
Nữ Dukla Prague [8] 1
HT
2
0
Hết 2 1
1-1
  AUS L
Kremser 1
SCU Kilb
HT
2
0
Hết 2 0
14-5
  GER OBW
SSVg Velbert 2
Schwarz-Weiss Essen
HT
2
2
Hết 5 2
9-2
  AUS D3
Wiener Sportklub [3] 3
First Vienna FC [2] 4
HT
0
1
Hết 0 3
3-4
  AUS D3
TSV St. Johann [1] 2
SV Austria Salzburg [2] 4
HT
1
2
Hết 1 2
5-2
  GER LS
Reinickendorfer Fuchse 4
TSV Rudow 2
HT
1
1
Hết 2 1
5-4
  AUS D3
FC Andelsbuch [12] 3
Traiskirchen [9] 3
HT
0
1
Hết 0 2
5-3
  AUS D3
Team Wiener Linien [4] 1
SC Mannsdorf [7] 1
HT
0
0
Hết 0 1
5-6
  AUS L
ASK Mannersdorf 1
Langenrohr
HT
0
0
Hết 0 3
5-10
  AUS L
FC Deutschkreutz 3
SV Leithaprodersdorf 4
HT
2
1
Hết 5 4
1-7
  GER OBW
TuS Osdorf 1 3
TSV Buchholz 08 2
HT
1
0
Hết 1 2
7-5
  AUS D3
TUS Bad Gleichenberg [4] 1 2
SC Gleisdorf [13] 1
HT
0
0
Hết 0 0
6-5
  AUS L
SC Bad Sauerbrunn 1
SC Ritzing 1
HT
0
3
Hết 1 4
7-4
  GER Bbe
FC Eddersheim 1
Rot-Weiss Walldorf 2
HT
1
1
Hết 2 2
4-7
  GER OBW
Hamm United
Tus Dassendorf
HT
0
1
Hết 0 1
0-4
  GER LS
Berlin Turkspor 1 1
FC Stern Marienfelde 2
HT
0
1
Hết 3 3
7-1
  HOL WD1
Nữ SC Heerenveen [7] 1
Nữ Excelsior Barendrecht [9] 1
HT
1
1
Hết 1 1
8-1
  HOL WD1
Nữ VV Alkmaar [8] 2
Nữ FC Zwolle [1]
HT
3
0
Hết 3 1
0-5
  POR CN
Sintrense 1
FC Porto [2] 1
HT
0
2
Hết 0 5
1-4
  PAR D2
General Diaz [18]
2 de Mayo [15]
HT
1
0
Hết 3 1
0-0
  GER OBW
VfL Oldenburg
SC Spelle-Venhaus
HT
0
0
Hết 2 2
0-0
  HOL D2
NAC Breda [18] 2
AZ Alkmaar 2 [5] 2
HT
1
0
Hết 1 0
7-6
  HOL D2
Roda JC Kerkrade [10] 1
Jong PSV Eindhoven [15] 2
HT
1
1
Hết 2 2
6-4
  HOL D2
De Graafschap [3]
FC Eindhoven [8] 1
HT
0
0
Hết 0 0
13-2
  HOL D2
SBV Excelsior [2] 1
VVV Venlo [7] 2
HT
1
0
Hết 3 0
4-7
  HOL D2
Telstar [13]
Volendam [4] 1
HT
1
4
Hết 1 5
12-3
  HOL D2
FC Oss [16] 2
Emmen [6] 1
HT
0
0
Hết 1 2
2-6
  HOL D2
Jong Ajax Amsterdam [11] 4
FC Utrecht Am. [9]
HT
1
1
Hết 3 1
5-6
  BEL D2
KMSK Deinze [4] 2
Red Star Waasland-Beveren [2] 3
HT
0
0
Hết 0 0
2-2
  HUN D1
MTK Hungaria FC [7] 4
Puskas Akademia Fehervar [5] 3
HT
0
0
Hết 0 1
4-6
  SLO D2
NK Nafta [8] 1 3
NK Krka [11] 2
HT
1
1
Hết 1 1
7-2
  BRA SPC
Taubate [13] 1
Portuguesa de Desportos 1
HT
0
3
Hết 0 4
5-8
  BRA SPC
Atibaia [4] 1
Sao Caetano (SP) [16] 1
HT
1
0
Hết 4 0
6-7
  BNY
Internacional (RS) (Trẻ) 2
Caxias RS U20 3
HT
2
1
Hết 4 1
5-6
  ARGW D1
Nữ CA Independiente 1
Nữ Estudiantes LP 1
HT
2
1
Hết 2 2
4-3
  Swi D1W
Nữ Yverdon
St Gallen (w) 3
HT
0
0
Hết 0 4
6-9
  ENG PU23
U23 Fullham [1] 2
U23 Reading [9]
HT
2
0
Hết 3 0
8-0
  BRA CPY
Santos (Trẻ) 1
Taubate (Youth) 2
HT
3
2
Hết 5 2
5-6
  BRA CPY
Nacional AC SP(Trẻ) 1
Desportivo Brasil Youth 1
HT
0
1
Hết 0 1
7-5
  BRA CPY
Monte Azul SP(Trẻ)
Mirassol FC (Youth) 1
HT
1
0
Hết 1 2
1-8
  BRA CPY
Capivariano FC SP Youth 3
Sao Paulo (Youth)
HT
0
1
Hết 2 1
0-4
  BRA CPY
Portuguesa Santista U20 7
Agua Santa SP Youth 2
HT
1
0
Hết 2 0
8-5
  BRA CPY
Vocem SP Youth 1
Palmeiras (Youth) 5
HT
0
4
Hết 1 5
3-10
  BRA CPY
Amparo U20 1
Guarani SP (Trẻ) 2
HT
1
0
Hết 1 1
3-6
  HOL D2
FC Den Bosch [19]
Almere City FC [17] 1
HT
1
0
Hết 1 0
3-8
  HOL D2
Helmond Sport [12] 2
ADO Den Haag [1] 1
HT
0
0
Hết 0 0
2-7
  HOL D2
MVV Maastricht [14] 5
FC Dordrecht 90 [20] 1 3
HT
2
1
Hết 2 1
3-10
  GER D1
Hoffenheim [11] 1
Koln [6] 1
HT
1
0
Hết 5 0
3-3
  SUI D1
FC Thun [4] 1 5
Winterthur [1] 1
HT
0
0
Hết 0 2
8-3
  SUI D1
Neuchatel Xamax [2] 2
Vaduz [6] 1
HT
0
0
Hết 0 2
4-6
  SUI D1
Stade Ouchy [3] 2
Aarau [5] 1
HT
0
2
Hết 0 2
3-5
  IRE D1
Bray Wanderers [5] 2
Cabinteely FC [8] 3
HT
1
0
Hết 1 2
5-0
  POL D1
Korona Kielce [2] 5
Widzew lodz [1] 1 7
HT
0
1
Hết 0 1
14-0
  SPA FDH
Futsal F.C.Barcelona [16]
CD Burela FS Pescados Ruben Futsal [9]
HT
4
1
Hết 6 1
0-0
  BPL (W)
Nữ KAA Gent [8]
Charleroi (w) [7] 3
HT
0
0
Hết 3 0
10-1
  BPL (W)
Nữ White Star Bruxelles [10]
Nữ Anderlecht [3]
HT
0
1
Hết 0 3
2-11
  YDL Futsal
Sandro Abate Avellino Futsal
L84 Futsal
HT
1
3
Hết 2 5
0-0
  NIR CUP(W)
Nữ Crusaders Strikers 1
Glentoran(w) 1
HT
0
1
Hết 0 2
0-10
  BNY
Trindade AC Youth 1
Uniao Inhumas U20 2
HT
0
0
Hết 3 0
8-4
  BNY
Aparecidense U20 5
Aseev U20 4
HT
0
0
Hết 1 0
3-4
  BNY
Anapolina U20 4
Goias U20 3
HT
1
0
Hết 1 1
3-14
  BNY
Aparecida EC U20 1 1
Vila Nova (Youth) 2
HT
1
2
Hết 1 3
4-11
  ARG RESLW
San Lorenzo Reserves (W) 1
Boca Juniors Reserves (W) 1 2
HT
2
0
Hết 4 0
3-6
  BEL D1
Club Brugge [4] 3
Kortrijk [8] 5
HT
2
0
Hết 2 0
4-1
  ENG L1
Burton Albion FC [10] 4
Morecambe [13] 1
HT
2
1
Hết 3 2
8-8
  SCO CH
Hamilton FC [8] 2
Partick Thistle [5] 3
HT
0
1
Hết 1 6
8-1
  SCO L2
Edinburgh City [5] 3
Kelty Hearts [1] 2
HT
1
2
Hết 2 3
0-2
  IRE PR
Bohemians [5] 2
Dundalk [6] 3
HT
0
1
Hết 1 1
8-4
  IRE PR
Derry City [4] 1 3
St. Patricks [2] 1 1
HT
0
0
Hết 1 0
5-10
  IRE PR
Waterford United [9] 1 3
Finn Harps [8] 1
HT
1
0
Hết 4 1
5-6
  IRE PR
Drogheda United [7]
Longford Town [10]
HT
0
0
Hết 2 0
5-3
  IRE D1
Cobh Ramblers [9]
Shelbourne [1]
HT
2
0
Hết 2 0
2-7
  IRE D1
UC Dublin [3] 3
Cork City [7] 1
HT
1
0
Hết 1 0
3-7
  IRE D1
Galway United [2] 1 4
Wexford(Trẻ) [10] 3
HT
2
1
Hết 2 1
3-5
  IRE D1
Treaty United [4] 2
Athlone [6] 1
HT
0
1
Hết 1 1
3-2
  WALC
Flint Town United [2] 1 1
Connahs Quay Nomads FC [9]
HT
0
1
Hết 0 2
5-10
  ENG UD1
Ossett United
Liversedge 1
HT
0
1
Hết 0 5
5-4
  ITA S4
Prato 2
ASD Seravezza Calcio
HT
0
0
Hết 0 0
5-7
  Ire LSL
Leixlip United 1
Newbridge Town 2
HT
0
0
Hết 0 1
6-3
  FRA D1
Paris Saint Germain [1] 1
Angers SCO [4] 1
HT
0
1
Hết 2 1
6-5
  ENG LCH
West Bromwich(WBA) [2] 3
Birmingham [16]
HT
0
0
Hết 1 0
8-2
  SPA D2
Eibar [5] 3
Almeria [1] 4
HT
1
0
Hết 1 0
1-5
  SPDRFEF
Alcoyano [12] 1 4
UCAM Murcia [13] 1
HT
0
0
Hết 3 2
7-5
  SPDRFEF
Andorra CF [11] 2
C.D. San Fernando Isleno [14] 1
HT
1
0
Hết 1 0
2-1
  IRE PR
Shamrock Rovers [1]
Sligo Rovers [3] 2
HT
2
0
Hết 2 0
8-1
  BRA D2
Brusque FC [14] 4
Remo Belem (PA) [12] 2
HT
0
1
Hết 3 1
10-4
  CHI D1
Palestino [12] 2
O Higgins [13] 1 1
HT
1
1
Hết 2 2
7-3
  INT CF
Home Farm FC 1
Kilnamanagh AFC
HT
0
0
Hết 1 1
0-0
  MAL D2
Lija Athletic [10] 2
Vittoriosa Stars [7] 1
HT
2
0
Hết 4 0
2-2
  Ire LSL
Hartstown Huntstown 1 3
Dunboyne AFC 1
HT
1
0
Hết 2 1
6-1
  SLV U20
Atletico Marte U20 3
CD Chalatenango Reserves 4
HT
0
0
Hết 1 0
2-8
  BNY
Operario AM U20 3
Comercial MS (Trẻ) 3
HT
0
1
Hết 1 1
6-3
  ARG D1
Rosario Central [17] 2
Patronato Parana [22] 4
HT
1
1
Hết 3 2
6-3
  POR CN
CF Os Belenenses 1 2
Sporting Clube de Portugal [3] 3
HT
0
1
Hết 0 4
1-8
  VEN D1
Zulia FC [6]
Trujillanos FC [7]
HT
0
0
Hết 2 0
0-0
  PER D2
Sport Chavelines Juniors 1 1
FC Carlos Stein 3
HT
0
1
Hết 1 2
0-0
  BRA LP
UMECIT 4
Costa Del Este Reserves 4
HT
0
2
Hết 1 3
6-4
  CRC U20
AD Guanacasteca U20 2
Alajuelense U20 3
HT
0
1
Hết 0 2
11-3
  SLV U20
AD Isidro Metapan Reserves 2
Santa Tecla U20 4
HT
0
0
Hết 0 0
9-4
  CHI T
CD Trasandino de Los Andes
Escuela Macul
HT
3
0
Hết 5 0
5-4
  BRA LP
CD Centenario 1 5
San Martin FC 1 1
HT
2
1
Hết 4 1
3-6
  ECU D2
Pelileo SC 1
SC Imbabura 1
HT
1
2
Hết 1 2
3-2
  CRC D2
FC Aserri 2
CD Barrio Mexico 6
HT
0
0
Hết 1 0
4-4
  SLV LFW
Atletico Marte (w) 2
Santa Tecla (w) 1
HT
0
2
Hết 0 4
1-8
  CHI D1
Universidad de Chile [6] 2
Audax Italiano [3] 2
HT
0
1
Hết 0 1
9-1
  ARG D1
Racing Club [10] 1
CA Platense [19] 1
HT
0
0
Hết 0 1
6-8
  BRA D2
CRB (AL) [5] 2
Guarani Futebol Clube [6] 4
HT
0
1
Hết 2 2
7-5
  PAR D2
Independiente F.B.C. [7]
Club Fernando de la Mora [10] 1
HT
1
0
Hết 2 1
0-0
  Mex MFW
Queretaro (w) 1
Toluca (w) 3
HT
0
0
Hết 0 1
3-4
  ARG D2
Defensores de Belgrano [10] 3
Club Atletico Guemes [1] 2
HT
0
0
Hết 1 0
6-2
  VEN D1
Universidad Central de Venezuela [6]
Deportivo Metropolitano [4]
HT
0
1
Hết 1 1
0-1
  BRA D2
Goias [4]
Centro Sportivo Alagoano [7]
 
  BRA D2
Brasil de Pelotas [20]
Vila Nova (GO) [13]
 
  VEN D1
Deportivo Tachira [1]
Zamora FC Barinas [4]
 
  ARG Rl
Argentina Quilmes Rafaela
Deportivo Tacural
 
  COL D1
Deportes Tolima [3]
Atletico Huila [20]
 
  HON LDA
Atletico Choloma
Lone FC
 
  NIC D1
Deportivo Ocotal [7]
HYH Export Sebaco FC [9]
 
  Solo ISL
Henderson Eels FC
Marist FC Honiara
 
  HON LDA
CA Independiente Siguatepeque
Villanueva FC
 
  MEX D1
Mazatlan FC [12]
Atlas [2]
 
  JWL
Nữ Urawa Reds [2]
Hiroshima Sanfrecce (W) [9]
 
  CRC DW1
Alajuelense (w)
CS Herediano (w)
 
  MEX D2
CSyD Dorados de Sinaloa [1]
Monterrey B [5]
 
  Mex MFW
Nữ Chivas Guadalajara
Nữ Tigres
 
  Solo ISL
Honiara City FC
Waneagu United
 
  JPN D2
Blaublitz Akita [13]
FC Machida Zelvia [6]
 
  JPN D3
Azul Claro Numazu [12]
Roasso Kumamoto [1]
 
  KCL 4
Jungnang Chorus Mustang FC [15]
FC Namdong [11]
 
  JPN JFL
Honda FC [2]
Matsue City FC [9]
 
  JPN JFL
Yokogawa Musashino FC [16]
Honda Lock SC [15]
 
  JPN JFL
Suzuka unlimited [10]
Nara Club [12]
 
  FFSA PL
West Bay [1]
Modbury Jets [3]
 
  JPN D1
Sagan Tosu [7]
Shonan Bellmare [17]
 
  JPN D2
V-Varen Nagasaki [3]
Albirex Niigata [4]
 
  JPN D2
Giravanz Kitakyushu [20]
Tokyo Verdy [11]
 
  JPN D2
SC Sagamihara [21]
Yamagata Montedio [7]
 
  KCL 4
Seoul United FC [10]
Geoje Citizen [7]
 
  Solo ISL
Real Kakamora
Kossa FC
 
  IND P1
Downtown Heroes FC
Real Kashmir FC Reserves
 
  ANQ U23
Peninsula Power U23
Gold Coast United U23
 
  JPN D1
Urawa Red Diamonds [5]
Gamba Osaka [14]
 
  JPN D1
Shimizu S-Pulse [15]
Kashiwa Reysol [13]
 
  KCL
Hwaseong FC [11]
Yangju Citizen FC [13]
 
  KCL 4
Jinju Citizen [4]
Dangjin Citizen [3]
 
  KCL 4
Gangwon II [9]
Goyang FC [16]
 
  ISR U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Hapoel Hod Hasharon U19
 
  JAP FutL
Bardral Urayasu Futsal
Nagano Futsal
 
  AUS WQSL
Nữ Logan Lightning
Nữ Dare southwest Queensland
 
  JPN D1
Vissel Kobe [3]
Avispa Fukuoka [8]
 
  JPN D1
Yokohama FC [20]
Tokushima Vortis [16]
 
  KOR D2
Chungnam Asan [7]
Daejeon Citizen [3]
 
  ISR U19
Gadna Tel Aviv U19
Hapoel Ashkelon U19
 
  ISR U19
Hapoel Umm al-Fahm U19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
 
  AUS WQSL
Nữ Virginia United SC
Nữ The Gap NPL
 
  SA RL
Golden Arrows Reserves
Stellenbosch FC Reserves
 
  ISR U19
Maccabi Herzliya U19
Hapoel Qiryat Ono U19
 
  HKEC
Kitchee [1]
Tai Chung FC [6]
 
  IND D2
Youngmen SC
CISF New Delhi
 
  IND D2
Royal Rangers FC
Uttrakhand
 
  ISR U19
Beitar Nes Tubruk U19
Hapoel Herzliya U19
 
  AUS WQSL
Nữ Mitchelton
Nữ Weston Pud
 
  AUS QSL
Peninsula Power [1]
Gold Coast United [8]
 
  HUN U19A
Budapest Honved U19 [2]
MTK Budapest U19 [3]
 
  ISR U19
Maccabi Netanya U19
Beitar Jerusalem Oren U19
 
  ISR U19
Hapoel Ramat Gan U19
Maccabi Tel Aviv U19
 
  ISR U19
Hapoel Akko U19
SC Haifa Robi Shapira U19
 
  ISR U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Beitar Shimshon Tel Aviv U19
 
  ISR U19
Maccabi Haifa U19
Hapoel Raanana Roei U19
 
  ISR U19
Ironi Nesher U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
 
  ISR U19
Hapoel Nof HaGalil U19
Maccabi Achi Nazareth U19
 
  SVK U19 A
DAC Dunajska Streda U19
Dukla Banska Bystrica U19
 
  RUS WPL
Nữ Zvezda 2005 [4]
Nữ Yenisey Krasnoyarsk [6]
 
  ROM D2
Dunarea Calarasi [19]
Metaloglobus [7]
 
  ROM D2
FC Unirea 2004 Slobozia [8]
Politehnica Timisoara [15]
 
  ROM D2
Luceafarul Oradea [17]
Unirea Constanta [18]
 
  ROM D2
Dacia Unirea Braila [20]
Gloria Buzau [6]
 
  ROM D2
ACS Viitorul Selimbar [13]
Concordia Chiajna [2]
 
  CRSK U19
U19 Rijeka
NK Orijent U19
 
  CRSK U19
U19 Hajduk Split
HNK Sibenik U19
 
  Greece U19
U19 Olympiakos Piraeus
PAOK Saloniki U19
 
  Greece U19
Apollon Smirnis U19
PAS Giannina U19
 
  Greece U19
OFI Crete U19
PAS Lamia U19
 
  Greece U19
Aris Thessaloniki U19
Panaitolikos U19
 
  CRSK U19
Bjelovar U19
U19 Sesvete
 
  AUS SCPL
Kawana
Woombye
 
  UKR D1 W
Voskhod Stara Mayachka (w)
Mariupolchanka Mariupol (w)
 
  Greece U19
Atromitos U19
Ionikos U19
 
  Greece U19
Asteras Tripolis U19
Panathinaikos U19
 
  IND P1
Kashmir Maharaja
J K Bank Academy
 
  CZE U19
Banik Ostrava(U19) [12]
Opava (U19) [16]
 
  CZE CFL
Hlucin [7]
Slovan Rosice [4]
 
  CZE CFL
Frydek-Mistek [16]
Zlin B [12]
 
  CZE CFL
Viktoria Otrokovice [17]
Vysocina Jihlava B [14]
 
  CZE CFL
Velke Mezirici [11]
Unicov [8]
 
  CZE CFL
FK Loko Vltavin [3]
SK Motorlet Praha [5]
 
  CZE CFL
Benesov [12]
FK Banik Sokolov [14]
 
  CZE CFL
SK Rakovnik [16]
Povltava FA [15]
 
  CZE CFL
FK Zbuzany 1953 [11]
Sokol Brozany [4]
 
  IDN ISL
Persela Lamongan [13]
Madura United [11]
 
  IDN ISL
Persita Tangerang [8]
Persiraja Banda Aceh [18]
 
  CZE DFL
SK Kladno
Meteor Praha
 
  CZE DFL
Ceska Lipa
SK Slany
 
  CZE DFL
Aritma Praha
FK Olympie Brezova
 
  CZE DFL
Marianske Lazne
SK Senci Doubravka
 
  CZE U19
Pardubice U19 [6]
Mlada Boleslav(U19) [5]
 
  CZE CFL
FK Prepere [2]
Slovan Liberec II [15]
 
  ISR U19
Hapoel Beer Sheva U19
Bnei Sakhnin U19
 
  ISR U19
FC Kfar Qasim U19
Hapoel Jerusalem Malka U19
 
  CZE W1
Nữ Pardubice [7]
Nữ Sparta Praha [2]
 
  CZE DFL
Breclav
Sokol Tasovice
 
  CZE DFL
Ceske Budejovice B
Preddie J
 
  THA D2
Bangkok FC
Royal Thai Army FC
 
  THA D2
Chamchuri United FC
Samut Prakan FC
 
  THA D2
Mahasarakham United FC
Nakhonratchasima United FC
 
  THA D2
Kasem Bundit University FC
Grakcu Sai Mai United
 
  THA D2
Chachoengsao
Banbueng FC
 
  CZE DFL
Havlickuv Brod
AFC Humpolec
 
  THA D2
North Bangkok College
Thonburi United FC
 
  THA D2
Kohkwang
Bankhai United
 
  THA D2
Singha GB Kanchanaburi
Samut Songkhram FC
 
  THA D2
Ubon Krua Napas FC
Sisaket FC
 
  KAZ PR
Akzhayik Oral [7]
FK Arys [12]
 
  AUS QSL
Sunshine Coast Wanderers FC [5]
Magpies Crusaders [13]
 
  ITA YTHL
Atalanta Youth [5]
Lecce Youth [10]
 
  ITA YTHL
Genoa Youth [2]
Torino Youth [8]
 
  HUN U19A
Fehervar Videoton U19 [7]
Ujpesti TE(U19) [11]
 
  ISR U19
Hapoel Tel Aviv U19
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19
 
  SVK U19 A
FK Senica U19
U19 MSK Zilina
 
  SVK U19 A
FC Nitra U19
FK Poprad U19
 
  SVK U19 A
FK Zeleziarne Podbrezova U19
Slovan Bratislava U19
 
  KAZ D1
FK Igilik [11]
FK Aksu [2]
 
  RUS FDH
MFK Tyumen Futsal
Ukhta Tyumen Futsal
 
  RUS FDH
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
Norilsky Nickel Futsal
 
  GER U19
U19 Arminia Bielefeld [9]
U19 Borussia Dortmund [2]
 
  GER U19
U19 Energie Cottbus [1]
U19 Werder Bremen [11]
 
  GER U19
U19 Eintracht Frankfurt [3]
U19 Bayern Munich [10]
 
  ITA YL B
Reggina Youth [11]
Lazio Youth [2]
 
  ITA YL B
Benevento Youth [9]
Crotone Youth [11]
 
  GER U19
St. Pauli(U19) [15]
U19 Hallescher FC [18]
 
  GER U17
Hannover 96(U17) [4]
Hertha BSC Berlin(U17) [1]
 
  GER U17
Carl Zeiss Jena(U17) [19]
Werder Bremen(U17) [11]
 
  GER U17
U17 Union Berlin [8]
Wolfsburg(U17) [5]
 
  GER U17
Hansa Rostock U17 [12]
Hamburger(U17) [10]
 
  CRSK U19
U19 Slaven Belupo
U19 Inter Zapresic
 
  Pol D4
Legia Warszawa B
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
 
  GER U19
U19 Fortuna Koln [16]
U19 Monchengladbach [12]
 
  GER U19
U19 Ingolstadt [9]
SpVgg Unterhaching U19 [6]
 
  ITA YL B
Salernitana Youth [8]
Perugia U20 [5]
 
  DEN WD2
Nữ Allerod
Nữ FC Damso
 
  CRSK U19
U19 NK Rudes
U19 Dinamo Zagreb
 
  FFSA WPL
Queensland Lions(w)
Nữ Eastern Suburbs SC
 
  GER U17
Chemnitzer(U17) [2]
Holstein Kiel(U17) [16]
 
  ITA YL B
Cosenza Calcio Youth [3]
Frosinone Youth [1]
 
  FIN CU20
IF Gnistan U20
PK-35 Vantaa U20
 
  THA D2
Maejo United
Uttaradit
 
  GER U17
Hallescher FC U17 [17]
U17 Eintr. Braunschweig [14]
 
  GER U17
Viktoria Berlin U17 [7]
U17 St. Pauli [3]
 
  ROM U19
Gaz Metan Medias U19
CS U Craiova U19
 
  GER U17
FC Erzgebirge Aue U17 [13]
U17 RasenBallsport Leipzig [9]
 
  CZE U19
Slavia Praha(U19) [4]
Viktoria Plzen U19 [3]
 
  FIN CU20
PPJ U20
Haka Youth
 
  JPN D2
FC Ryukyu [8]
Ehime FC [22]
 
  KOR D2
Gyeongnam FC [6]
Ansan Greeners FC [8]
 
  RUS D2
FK Ural-2 [8]
Zvezda Perm [7]
 
  HUN U19A
Vasas Budapest U19 [1]
Gyori ETO FC U19 [8]
 
  PORJA2
Vitoria SC Guimaraes U19
Feirense U19
 
  Kyr TL
Dordoi-Dynamo Naryn
FC Ilbirs
 
  GER U17
U17 Bayern Munichen [7]
U17 Stuttgarter Kickers [10]
 
  UKR D1 W
Ateks Kiev (W)
Kolos Kovalivka (W)
 
  JPN D1
Yokohama F Marinos [2]
Consadole Sapporo [11]
 
  Por U23
Portimonense U23 [23]
Maritimo U23 [23]
 
  Por U23
Coimbra EC U23 [23]
Leixoes U23 [23]
 
  Por U23
Sporting Lisbon Sad U23 [23]
Benfica U23 [23]
 
  Por U23
Estoril U23 [23]
Belenenses U23 [23]
 
  DEN WD
Nữ Naesby BK [7]
Nữ Varde_IF [4]
 
  BLR D1
FK Isloch Minsk [8]
Slutsksakhar Slutsk [13]
 
  LIT D1
Hegelmann Litauen [5]
Kauno Zalgiris [3]
 
  POR CN
Oliveira Hospital
Vitoria Guimaraes [7]
 
  EST D1
Vaprus Parnu [10]
Nomme JK Kalju [4]
 
  SWE D3
Vastra Frolunda IF [14]
Torslanda IK [7]
 
  HUN U19A
Ferencvarosi TC U19 [4]
U19 Illes Akademia Haladas [9]
 
  UKR U21
Inhulets Petrove U21 [14]
Rukh Vynnyky U21 [3]
 
  Spain D4
Union Viera
CD Vera
 
  Spain D4
Arucas CF
UD Las Zocas
 
  EST D2
JK Tallinna Kalev [2]
Flora Tallinn II [4]
 
  BLR D2
Krumkachy Minsk [3]
FC Belshina Babruisk [2]
 
  THA D1
Phrae United FC [2]
Sukhothai [3]
 
  RUS WPL
FK Rostov (w) [5]
Nữ CSKA Moscow [3]
 
  HUN WD1
Nữ Gyori Dozsa [2]
Nữ Viktoria FC Szombathely [5]
 
  SER D2
Timok [13]
Macva Sabac [5]
 
  SER D2
FK Buducnost Dobanovci [11]
FK Javor Ivanjica [4]
 
  SER D2
FK Zeleznicar Pancevo [6]
FK Rad Beograd [7]
 
  SER D2
Zlatibor Cajetina [15]
FK Graficar Beograd [14]
 
  SER D2
Kabel Novi Sad [16]
FK Loznica [10]
 
  SER D2
Mladost Novi Sad [2]
Indjija [1]
 
  KAZ D1
Akademiya Ontustik [8]
Kairat Academy [7]
 
  EST D3
Tallinna JK Legion B [7]
Tallinna FC Ararat TTU [4]
 
  EST D3
Laanemaa Haapsalu [9]
Tabasalu Charma [5]
 
  FINWC
PK-35 Vantaa (w)
Nữ Aland
 
  GER U19
U19 Nurnberg [2]
Kickers Offenbach U19 [15]
 
  DEN D4
KFUM
Skovshoved
 
  PORJA2
Uniao Leiria(U19)
Sacavenense U19
 
  GER U17
U17 Dynamo Dresden [6]
U17 Energie Cottbus [15]
 
  Ken D1
Mathare United [18]
Ulinzi Stars Nakuru [4]
 
  Greece U19
PAS Lamia U19
Aris Thessaloniki U19
 
  FIN CU20
KaaPo U20