GER D3
VfL Osnabruck
Hallescher FC
 
  GER Reg
SpVgg Unterhaching
Greuther Furth II
 
  GER Reg
Bayern Munich(Trẻ)
Nurnberg Am
 
  GER Reg
Hertha BSC Berlin Am
Berliner AK 07
 
  GER Reg
Kickers Offenbach
VfR Aalen
 
  GER Reg
SV Babelsberg 03
FC Lokomotive Leipzig
 
  GER Reg
SSV Ulm 1846
TSG Balingen
 
  GER Reg
FSV luckenwalde
Hertha BSC Berlin
 
  GER Reg
SC Eltersdorf
FV Illertissen
 
  POR D2
Academico Viseu
Varzim
 
  POR D2
Vilafranquense
Leixoes
 
  FRA D3
Stade Lavallois MFC
Bourg Peronnas
 
  FRA D3
CS Sedan Ardennes
Stade Briochin
 
  FRA D3
US Boulogne
Chateauroux
 
  FRA D3
Villefranche
Bastia Borgo
 
  FRA D3
Concarneau
Sete FC
 
  FRA D3
Orleans US 45
Avranches
 
  FRA D3
Annecy
Cholet So
 
  FRA D3
FC Chambly
Creteil
 
  DEN SASL
Vejle
FC Nordsjaelland
 
  DEN D1
Hobro I.K.
Jammerbugt
 
  DEN D2
HIK
FA 2000
 
  CAF CL
Zamalek
Tusker
 
  BLR D1
Neman Grodno
BATE Borisov
 
  TUR D1
Yeni Malatyaspor
Altay Spor Kulubu
 
  TUR D2
Ankaragucu
Manisa BB Spor
 
  TUR D2
Eyupspor
Adanaspor
 
  KSA PR
Al Ittihad Jeddah
Al-Shabab(KSA)
 
  SPA FDH
Xota Magna Gurpea Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal
 
  SPA FDH
Futsal Inter Movistar
Vaidepenas Futsal
 
  SPA FDH
Futsal Peinsa F.S. Cartagena
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
 
  SPA FDH
CD Burela FS Pescados Ruben Futsal
Cordoba Futsal
 
  SPA FDH
Palma Futsal
Levante Futsal
 
  SPA FDH
Catgas Energia Futsal
Futsal F.C.Barcelona
 
  SPA FDH
Real Betis Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal
 
  SPA FDH
Manzanares FS Futsal
Futsal EiPozo Murcia Turistica
 
  WWCPE
Thụy Sĩ Nữ
Romania Nữ
 
  MAL D2
St. Andrews
Swieqi United
 
  MAL D2
Senglea Athletic
Zebbug Rangers
 
  MAL D2
Marsa
Qrendi
 
  AUS D3
SC Gleisdorf
WSC Hertha Wels
 
  AUS D3
SV Allerheiligen
SV Ried B
 
  AUS D3
FC Wels
ATSV Stadl Paura
 
  AUS D3
First Vienna FC
Wiener Viktoria
 
  AUS D3
Neusiedl
SV Stripfing Weiden
 
  AUS D3
SV Leobendorf
Team Wiener Linien
 
  ENG PU23
U23 Aston Villa
U23 Sunderland
 
  GER Reg
Bonner SC
Preuben Munster
 
  GER Reg
TSG Hoffenheim (Trẻ)
FK Pirmasens
 
  GER Reg
FC Memmingen
FC Augsburg II
 
  ROM D1
Chindia Targoviste
CS Universitatea Craiova
 
  AUS D3
SC Wiener Neustadt
Wiener Sportklub
 
  AUS D3
SC Mannsdorf
ASV Bruck
 
  AUS D3
Deutschlandsberger SC
Vocklamarkt
 
  AUS D3
Traiskirchen
Trenkwalder Admira(Trẻ)
 
  BUL D1
Lokomotiv Plovdiv
CSKA 1948 Sofia
 
  HOL D1
Willem II
Fortuna Sittard
 
  FRA D3
Red Star FC 93
Le Mans
 
  HOL D2
NAC Breda
MVV Maastricht
 
  HOL D2
ADO Den Haag
SBV Excelsior
 
  HOL D2
VVV Venlo
De Graafschap
 
  HOL D2
Telstar
Helmond Sport
 
  HOL D2
FC Dordrecht 90
FC Den Bosch
 
  HOL D2
FC Eindhoven
Jong Ajax Amsterdam
 
  HOL D2
Almere City FC
Jong PSV Eindhoven
 
  HOL D2
FC Utrecht Am.
FC Oss
 
  HOL D2
AZ Alkmaar 2
Volendam
 
  BEL D2
Royal Excel Mouscron
Jeunesse Molenbeek
 
  HUN D1
Ujpesti TE
Fehervar Videoton
 
  DAN U17
U17 Brondby
U17 Odense BK
 
  DAN U17
U17 LYNGBY
U17 Silkeborg IF
 
  DAN U17
U17 Esbjerg FB
U17 FC Kobenhavn
 
  DAN U17
U17 Midtjylland
U17 Nordsjaelland
 
  DAN U17
U17 AGF Viby
U17 Randers FC
 
  DAN U17
U17 Aalborg
U17 Vejle
 
  DAN U17
Sonderjyske U17
Horsens U17
 
  ENG PU23
U23 Arsenal
U23 Everton
 
  ENG PU23
U23 Derby County
U23 Crystal Palace
 
  ENG PU23
U23 Manchester City
U23 Tottenham Hotspur
 
  ENG PU23
U23 Leicester City
U23 Chelsea
 
  ENG PU23
U23 West Ham United
U23 Manchester United
 
  ENG PU23
U23 Fullham
U23 Nottingham Forest
 
  ENG PU23
U23 Norwich City
U23 Birmingham
 
  ENG PU23
U23 Burnley
U23 Middlesbrough
 
  PER D1
Inti Gas Deportes
Cienciano
 
  WWCPE
Slovenia Nữ
Wales Nữ
 
  AUT D2
Lustenau Áo
FC Blau Weiss Linz
 
  GER D1
Mainz
Augsburg
 
  ITA D2
Alessandria
Crotone
 
  SUI D1
Aarau
FC Thun
 
  SUI D1
FC Wil 1900
Neuchatel Xamax
 
  SUI D1
Stade Ouchy
Yverdon
 
  POL PR
Lech Poznan
Wisla Plock
 
  POL D1
Chrobry Glogow
Miedz Legnica
 
  WAL FAWC
Port Talbot
Goytre United
 
  WAL FAWC
Conwy United
Bangor City FC
 
  WAL FAWC
Risca Utd
Undy Athletic
 
  WAL FAWC
Llanelli
Taffs Well
 
  WAL FAWC
Afan Lido
Cwmbran Celtic
 
  WAL FAWC
Ammanford
Cambrian Clydach
 
  WWCPE
Scotland Nữ
Hungary Nữ
 
  ITA D1
Sampdoria
Spezia
 
  BEL D1
Seraing United
Sporting Charleroi
 
  NIR D1
Dungannon Swifts
Carrick Rangers
 
  Welsh PR
Newtown AFC
Caernarfon
 
  Welsh PR
Flint Town United
The New Saints
 
  WWCPE
Iceland Nữ [16]
Cộng hòa Séc Nữ [27]
 
  WWCPE
Đảo Síp Nữ
Hà Lan Nữ
 
  WAL FAWC
Ruthin Town FC
Gresford Athletic
 
  ENG PR
Arsenal
Aston Villa
 
  SPA D1
Osasuna
Granada CF
 
  FRA D1
Saint-Etienne
Angers SCO
 
  SPA D2
Eibar
FC Cartagena
 
  SPDRFEF
Extremadura
CD Tudelano
 
  SPDRFEF
UE Llagostera
Linense
 
  Welsh PR
Aberystwyth Town
Penybont FC
 
  MAL D2
Zejtun Corinthians [2]
Naxxar Lions [1]
 
  MAL D2
Luqa St. Andrew\s
Tarxien Rainbows F.C.
 
  WWCPE
Pháp Nữ [5]
Estonia Nữ [105]
 
  POR D1
Vitoria Guimaraes
Maritimo
 
  PAR D1
Cerro Porteno
Olimpia Asuncion
 
  PAR D1
Guarani CA
Sportivo Luqueno
 
  PAR D1
12 de Octubre
Libertad Asuncion
 
  PAR D1
FC Nacional Asuncion
CA River Plate Asuncion
 
  PAR D1
Sol de America
Guairena
 
  PER D1
Sport Boys
Carlos Manucci
 
  BRA D2
Guarani Futebol Clube
Confianca (SE)
 
  COL D1
Jaguares de Cordoba
Envigado
 
  BRA D3
Paysandu (PA)
Ituano (SP)
 
  BRA D3
Botafogo PB
Criciuma
 
  BRA D3
Ypiranga(RS)
Nữ Manaus
 
  BRA D3
Gremio Novorizontino
Tombense
 
  SLV D1
Isidro Metapan
Jocoro FC
 
  SLV D1
Once Municipal
CD Platense Municipal Zacatecoluca
 
  SLV D1
CD Chalatenango
Santa Tecla
 
  SLV D1
Luis Angel Firpo
Alianza FC
 
  SLV D1
CD FAS
Municipal Limeno
 
  SLV D1
Atletico Marte
Aguila
 
  USL D1
Hartford Athletic
Charlotte Independence
 
  COL D1
Deportes Quindio
Alianza Petrolera
 
  BRA D2
Avai FC (SC)
Cruzeiro (MG)
 
  CRC D1
AD San Carlos
Herediano
 
  MEX D1
Mazatlan FC
Queretaro FC
 
  USL D1
Real Monarchs
Colorado Springs Switchbacks FC
 
  IDN ISL
Persija Jakarta
Pstni
 
  IDN ISL
PSIS Semarang [2]
PSS Sleman [15]
 
  IDN ISL
Arema Malang
Bali United FC
 
  KCL 4
Goyang FC
Dangjin Citizen
 
  KCL 4
Yangpyeong
Pocheon FC
 
  KCL 4
FC Namdong
Seoul United FC
 
  KCL 4
Geoje Citizen
Jinju Citizen
 
  KCL 4
Gangwon II
Chuncheon Citizen
 
  KOR D2
Bucheon FC 1995
Chungnam Asan
 
  ROM D2
Politehnica Iasi
Luceafarul Oradea
 
  ROM D2
Politehnica Timisoara
Ripensia Timisoara
 
  ROM D2
Universitaea Cluj
Unirea Dej
 
  ROM D2
Concordia Chiajna
ASC Corona Brasov
 
  ROM D2
FC Astra Ploiesti
Dunarea Calarasi
 
  ROM D2
Metaloglobus
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
 
  ROM D2
Hermannstadt
ACS Viitorul Selimbar
 
  ROM D2
Unirea Constanta
Dacia Unirea Braila
 
  CZE D2
Fotbal Trinec
Brno
 
  CZE D2
Dukla Praha
Usti nad Labem
 
  CZE D2
Chrudim
Marila Pribram
 
  CZE CFL
Jablonec B
Pardubice B
 
  CZE CFL
SK Motorlet Praha
Domazlice
 
  CZE CFL
Vysehrad
SK Rakovnik
 
  CZE CFL
Teplice B
Sokol Zivanice
 
  CZE U19
SK Sigma Olomouc(U19)
Zlin U19
 
  CZE U19
Brno(U19)
Slavia Praha(U19)
 
  CZE U19
Viktoria Plzen U19
Pardubice U19
 
  CZE U19
Synot Slovacko(U19)
Pribram U19
 
  CZE U19
Mlada Boleslav(U19)
U19 Meteor Praha
 
  KOR D2
Sangju Sangmu Phoenix
Jeonnam Dragons
 
  JPN D1
Nagoya Grampus Eight
Vissel Kobe
 
  JPN D1
Cerezo Osaka
Yokohama F Marinos
 
  JPN D1
FC Tokyo
Kashima Antlers
 
  JPN D1
Gamba Osaka
Sagan Tosu
 
  JPN D1
Shonan Bellmare
Yokohama FC
 
  JPN D1
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
 
  JPN D1
Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima
 
  JPN D1
Consadole Sapporo
Avispa Fukuoka
 
  JPN D1
Tokushima Vortis
Oita Trinita
 
  EST D1
Vaprus Parnu
Levadia Tallinn
 
  EST D1
Viljandi JK Tulevik
Trans Narva
 
  KCL
Gangneung
Mokpo City
 
  KCL
Yangju Citizen FC
Pyeongtaek Citizen
 
  KCL
Cheongju Jikji FC
Gimhae City FC
 
  KCL
Paju Citizen FC
Ulsan Citizens
 
  ISR D3
Hapoel Ashkelon
Maccabi Yavne
 
  ISR D3
Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Bueine
 
  ISR D3
Bnei Eilat
Maccabi Sha\arayim
 
  ISR D3
Ironi Nesher
Tzeirey Kafr Kana
 
  ISR D3
SC Maccabi Ashdod
Agudat Sport Nordia Jerusalem
 
  ISR D3
Hapoel Kaukab
Hapoel Iksal
 
  ISR D3
Shimshon Tel Aviv
Shimshon Kafr Qasim
 
  ISR D3
FC Dimona
Maccabi Kabilio Jaffa
 
  ISR D3
Hapoel Holon Yaniv
MS Ironi Kuseife
 
  Ken D1
Ulinzi Stars Nakuru
Gor Mahia
 
  POL ME
Lech Poznan(Trẻ)
Legia Warszawa(Trẻ)
 
  POL ME
Cracovia Krakow(Trẻ)
Rakow Czestochowa (Youth)
 
  POL ME
Zaglebie Lubin(Trẻ)
Gornik Zabrze(Trẻ)
 
  POL ME
Arka Gdynia Youth
Stal Rzeszow Youth
 
  POL ME
Slask Wroclaw Youth
Jagiellonia Bialystok(Trẻ)
 
  POL ME
Pogon Szczecin(Trẻ)
Zha Buse U19
 
  POL ME
SMS Lodz Youth
Wisla Krakow(Trẻ)
 
  POL ME
Warta Poznan Youth
Polonia Warszawa Youth
 
  TUR D1
Rizespor
Kasimpasa
 
  DAN U19
U19 Sonderjyske
Horsens U19
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Anh
U19 Nữ Bắc Ireland
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Scotland
U19 Nữ Ukraine
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Phần Lan
U19 Nữ Thổ Nhĩ Kỳ
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Thụy Sĩ
U19 Nữ Ireland
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Hà Lan
U19 Nữ Áo
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Đan Mạch
U19 Nữ Hungary
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Na Uy
U19 Nữ Poland
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Ý
U19 Nữ Azerbaijan
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Portugal
U19 Nữ Tây Ban Nha
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Romania
U19 Nữ Malta
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Israel
U19 Nữ Georgia
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Belarus
U19 Nữ Macedonia
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Đảo Faroe
Cyprus (w) U19
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Bulgaria
Kazakhstan (w) U19
 
  UEFA-W U19
U19 Nữ Hy Lạp
U19 Nữ Lithuania
 
  SWE D1 SN
Gefle IF
Hudiksvalls Forenade FF
 
  SWE D1 SN
Brommapojkarna
Sollentuna United FF
 
  LAT D1
FK Spartaks Jurmala [5]
FK Valmiera [2]
 
  GEO D1
Dila Gori
Samgurali Tskh
 
  GEO D1
Samtredia
Dinamo Batumi
 
  GEO D1
FC Shukura Kobuleti
Lokomotiv Tbilisi
 
  GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
 
  GEO D1
FC Telavi
Torpedo Kutaisi
 
  LAT D2
FK Dinamo Riga
Grobina
 
  SWE D3
Skiljebo SK
Kvarnsvedens IK
 
  SWE D3
FC Stockholm Internazionale
IFK Stocksund
 
  SWE D3
Kungsangens IF
Karlbergs BK
 
  SWE D3
IFK Lidingo FK
Jarfalla
 
  SWE D3
FC Arlanda
Gamla Upsala SK
 
  SWE D3
Sandvikens AIK FK
FC Gute
 
  TUR 3B
Karabukspor
Erokspor
 
  TUR 3B
Tepecik Bld
Karsiyaka
 
  TUR 3B
Ceyhanspor
Fethiyespor
 
  TUR 3B
Ofspor
Celspor
 
  TUR 3B
EdirnesporGenclik
Mardin BB
 
  TUR 3B
Karaman Belediyesi Spor
Agri 1970 Spor
 
  THA PR
Chonburi Shark FC
JL Chiangmai United FC
 
  THA PR
Singhtarua FC
Prachuap Khiri Khan
 
  THA PR
Muang Thong United
BEC Tero Sasana
 
  THA PR
Bangkok Glass
Bangkok United FC
 
  THA PR
Chiangrai United
Khonkaen United
 
  THA PR
Ratchaburi FC
Buriram United
 
  THA PR
Nakhon Ratchasima
Samut Prakan City
 
  THA PR
Nong Bua Lamphu
Suphanburi FC
 
  DAN U19
U19 Lyngby
U19 Silkeborg
 
  DAN U19
U19 Midtjylland
Nordsjaelland (U19)
 
  DAN U19
Brondby(U19)
Odense BK(U19)
 
  DAN U19
U19 Aalborg BK
U19 Vejle
 
  THA D1
Lamphun Warrior
Phrae United FC
 
  THA D1
Khonkaen FC
Lampang FC
 
  THA D1
Chiangmai FC
Chainat Hornbill FC
 
  THA D1
Samut Prakan Customs United
Trat FC
 
  THA D1
Ranong FC
Muangkan FC
 
  THA D1
Udon Thani
Rayong FC
 
  THA D1
Sukhothai
Siam Navy
 
  THA D1
Ayutthaya United
Raj Pracha FC
 
  THA D1
Kasetsart FC
Nakhon Pathom FC
 
  CZE U19
Ceske Budejovice(U19)
Hradec Kralove(U19)
 
  CZE U19
Opava (U19)
Sparta Praha(U19)
 
  ENG PR
Chelsea FC
Norwich City
 
  GER Reg
ETSV Weiche Flensburg
FC Altonaer
 
  DAN U19
U19 Aarhus AGF
U19 Randers Freja
 
  AUS D3
Rotenberg
FC Lauterach
 
  SPA D1
Valencia
Mallorca
 
  FIN D1
Honka
FC Haka
 
  GER D3
Saarbrucken
Munchen 1860
 
  GER D3
MSV Duisburg
FC Kaiserslautern
 
  GER D3
SV Wehen Wiesbaden
SV Meppen
 
  GER D3
Borussia Dortmund(Trẻ)
Viktoria koln
 
  GER D3
Freiburg(Trẻ)
SC Verl
 
  GER D3
FC Magdeburg
Berliner FC Viktoria 1889
 
  GER D3
SV Waldhof Mannheim
FSV Zwickau
 
  GER D3
Havelse
Eintr. Braunschweig
 
  GER D3
Wurzburger Kickers
Te Cu Kukuh Atta Seip
 
  GER Reg
RW Oberhausen
Fortuna Koln
 
  GER Reg
TSV Alemannia Aachen
LR Ahlen
 
  GER Reg
SV Elversberg
FC Giessen
 
  GER Reg
Koln(Trẻ)
RW Essen
 
  GER Reg
Uerdingen
Wuppertaler
 
  GER Reg
Schalke 04(Trẻ)
VFB Homberg
 
  GER Reg
FC Schweinfurt
Viktoria Aschaffenburg
 
  GER Reg
SpVgg Bayreuth
TSV Buchbach
 
  GER Reg
KSV Hessen Kassel
TSV Schott Mainz
 
  GER Reg
Monchengladbach AM.
SV Rodinghausen
 
  GER Reg
FSV Frankfurt
SG Sonnenhof Grobaspach
 
  GER Reg
Sportfreunde Lotte
Wegberg-Beeck
 
  GER Reg
TSV 1860 Rosenheim
TSV Rain Am Lech
 
  GER Reg
SC Wiedenbruck
SV Straelen
 
  GER Reg
SV Schalding Heining
TSV Aubstadt
 
  GER Reg
Astoria Walldorf
Mainz Am
 
  GER Reg
SV Lippstadt
Fortuna Dusseldorf II
 
  GER Reg
FC Pipinsried
Wacker Burghausen
 
  GER Reg
VfB Eichstatt
SV Heimstetten
 
  GER Reg
Rot-Weiss Koblenz
Bahlinger SC
 
  UEFA U17
U17 Nga
U17 San Marino
 
  FIN D2
RoPS Rovaniemi
TPS Turku
 
  FIN D2
MP Mikkeli
JIPPO
 
  FIN D2
VPS Vaasa
Jaro
 
  FIN D2
Ekenas IF Fotboll
Gnistan
 
  FIN D2
MuSa
Klubi 04
 
  FIN D2
PK-35
KPV
 
  FIN D3 A
Jazz Pori
GrIFK
 
  FIN D3 A
Atlantis
PK Keski Uusimaa(PKKU)
 
  FIN D3 A
KaPa Helsinki
SC KuFu-98
 
  FIN D3 A
TPV Tampere
Vantaa
 
  FIN D3 A
KaaPo[Kaarinan Pojat]
FC Ilves-Kissat
 
  FIN D3 A
SalPa
EPS Espoo
 
  FIN D3 A
JaPS
Mypa
 
  FIN D3 A
FC Kiffen
Lahden Reipas
 
  FIN D3 A
PEPO
MiPK Mikkeli
 
  FIN D3 A
PeKa
NJS
 
  FIN D3 A
HJS Akatemia
PIF Parainen
 
  FIN D3 A
Honka Akatemia
Ilves Tampere II
 
  DEN D2
FC Aarhus Fremad
Brabrand IF
 
  DEN D2
Middelfart
Naestved
 
  DEN D2
Hillerod Fodbold
AB Kobenhavn
 
  LAT D1
FK Spartaks Jurmala
Liepajas Metalurgs
 
  LAT D2
Tukums-2000
Albatroz
 
  LAT D2
FK Smiltene BJSS
Rezekne / BJSS
 
  LAT D2
JDFS Alberts
Super Nova
 
  LAT D2
Saldus SS/Leevon
FK Auda Riga
 
  SWE D3
Vastra Frolunda IF
Onsala BK
 
  SWE D3
Bodens BK
Froso IF
 
  SWE D3
Skelleftea FF
Stöde IF
 
  SWE D3
IFK Osterakers FK
Enskede IK
 
  SWE D3
Angelholms FF
Torslanda IK
 
  SWE D3
Ahlafors IF
Kumla
 
  SWE D3
Dalstorps IF
Assyriska BK
 
  SWE D3
Savedalens IF
IK Tord
 
  SWE D3
Nordvarmland FF
IFK Skovde FK
 
  SWE D3
Ullared
Eskilsminne IF
 
  SWE D3
IFK Ostersund
Gottne IF
 
  SWE D3
Sandviks IK
Tegs SK
 
  SWE D3
Nosaby IF
IFK Hassleholm
 
  SWE D3
Hoganas BK
Vinbergs IF
 
  SWE D3
Husqvarna
Varbergs GIF FK
 
  KSA D2
Al Safa(KSA)
Taraggi
 
  KSA D2
Al-Thuqbah
Afief
 
  KSA D2
Al Nairyah
Hottain
 
  DAN U19
Esbjerg FB(U19)
U19 Kobenhavn
 
  MOL D2
FC Iskra-Stal Ribnita
FC Sheriff B
 
  MOL D2
FC Cahul-2005
Drochia
 
  MOL D2
Victoria Bardar
FC Sucleia
 
  AUS D3
SV Austria Salzburg
SV Grodig
 
  AUS D3
SV Seekirchen
FC Pinzgau Saalfelden
 
  AUS D3
USK Anif
TSV St. Johann
 
  Ken D1
Sofapaka FC
KCB SC
 
  AUS D3
Bischofshofen
Salzburger AK 1914
 
  AUS D3
Mauerwerk
FC Andelsbuch
 
  MKD D2
Sileks
KF Besa Doberdoll
 
  MKD D2
Pobeda Prilep
Detonit Junior
 
  MKD D2
FK Teteks Tetovo
FC Vardar Skopje
 
  MKD D2
FK Osogovo
Pehchevo
 
  MKD D2
FK Ohrid 2004
Voska Sport
 
  MKD D2
FK Rinija Gostivar
Korab Debar
 
  MKD D2
FK Kadino
KF Veleshta
 
  MKD D2
FK Sloga 1934 Vinica
FK Kozuv
 
  MKD D2
Bratstvo 07
Kamenica-Sasa
 
  MKD D2
FK Lokomotiva Gradsko
Belasica Strumica
 
  KSA YTH
Al-Fath Youths
Ohud Medina Youths
 
  KSA YTH
Al-Ettifaq Youths
Al-Qadasiya(Trẻ)
 
  KSA YTH
Al Khaleej Youths
Al Ahli Jeddah (Trẻ)
 
  KSA D2
Al Qaisoma
Al-Jndal